Eleganckie suknie w przystępnych cenach i o dobrych długościach!

Mam w tym temacie do polecenia 2 fajne sklepy. A żeby zachować równowagę w przyrodzie – jeden online, drugi stacjonarny:) O obu wspominałam już kiedyś na moim instagramie, ale myślę, że warto, aby opowiedzieć o nich też i tu.

1.Studio Mona

Jest to sklep online, który został mi kiedyś polecony przez jedną z dziewczyn, za co bardzo dziękuję. Najfajniejsze jest w nim to, że poza pięknymi modelami sukienek, sklep daje możliwość personalizacji już na etapie składania zamówienia online, zarówno co do wymiarów, jak i długości (czywiście taka sukienka nie może już potem zostać zwrócona). Dodatkowo ich numeracja sięga aż do rozmiaru 52. Poniżej załączam moje screeny z instagrama.

2. Suknie Forever

Drugim sklepem wartym polecenia jest sklep stacjonarny Forever z 5 lokalizacjami na mapie Warszawy. Ma także stronę internetową, lecz zdecydowanie z o wiele mniejszym asortymentem niż tym, który można spotkać w sklepie. Ja odwiedziłam jeden z ich punktów znajdujący się w Galerii Młociny. Pozytywnie zaskoczyły mnie przystępne ceny (kwoty rzędu 300-500zł za eleganckie suknie), przemiła obsługa oraz oczywiście długości sukienek w sam raz na wysokie dziewczyny, niektóre wręcz za długie! W przypadku każdego modelu, który mi się spodobał pani ekspedientka sprawdzała, czy na zapleczu są inne rozmiary oraz kolory. Bardzo duży wybór modeli!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *