Torba zakupowa „Tall is sexy”

Subtelnie i kobieco – tak właśnie chciałam, aby prezentowała się ta damska torba. Postawiłam na delikatny, ale jednocześnie i wyraźny napis, podkreślający naszą wyjątkowość i zmysłowość! W końcu która z dziewczyn nie marzyła kiedyś o wzroście modelki i nogach do nieba? Nie bójmy się zatem podkreślać naszych atutów! Torbę dedykuję wszystkim dziewczynom, które utożsamiają się z hasłem „Tall is sexy”!

OPIS

Torba została uszyta w 100% z juty (poza plecionymi uchwytami, które są bawełniane). Jej wnętrze jest laminowane, a nośność pozwala na udźwig cięższych rzeczy. Dzięki starannemu wykończeniu i swojej uniwersalności, torba może posłużyć nie tylko na czas zakupów, ale stanowić także wyjątkowy dodatek w codziennej stylizacji – dłuższy uchwyt spokojnie umożliwia zakładanie jej na ramię.

Mówiąc krótko, ten typ torby to praktyczność i ekologia w jednym. Torbę „Tall is sexy” wykorzystasz wielokrotnie:) Juta bowiem to materiał biodegradowalny, przyjazny środowisku, o wysokich właściwościach recyklingowych.

Dodatkowo, wykonany na niej napis jest HAFTOWANY! Oznacza to trwalszą metodę zdobienia w porównaniu ze zwykłym nadrukiem.

CENA TORBY

55,00 zł

DOKŁADNE DANE:

  • Wymiary torby: 40cm x 34cm x 15cm
  • Pojemność: ok. 20-21 litrów

Uwaga! Należy pamiętać, że jutowe torby mogą się nieznacznie pomiędzy sobą różnić pod względem struktury materiału. Juta odznacza się surowością i może posiadać nieregularne zgrubienia oraz być przepleciona łączeniami w niejednolitych barwach, które są charakterystyczne dla jutowych wyrobów. Nie wpływa to jednak na jakość produktu i nie jest podstawą do reklamacji.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

Pierwszy drop dostępny w ograniczonej ilości. Wysyłka do 3 dni roboczych od zaksięgowania płatności. Późniejsze zamówienia realizowane w przeciągu ok. 2 tyg, przy czym czas ten może ulec wydłużeniu, o czym wcześniej informuję.

DOSTAWA I ZWROT

  • Zamówienia: W celu zamówienia torby proszę o mail z informacją na adres: kontakt@tall-love.com bądź wiadomość bezpośrednio na moje instagramowe konto @ms.wysoka.
  • Dostawa: Paczkomat InPost – 12,00zł
  • Zwrot: Na zwrot towaru oraz jego wymianę przysługuje 14 dni. Zamówienie musi być w nienaruszonym stanie, nie może posiadać żadnych śladów użytkowania i być zapakowane w oryginalne opakowanie.