Kolorowe, designerskie buty w większych numerach

Ta marka świetnie pokazuje, że damskie obuwie w większym rozmiarze wcale nie musi być nudne! Ich wzory i kolory idealnie wpasowują się w trwające właśnie lato, stanowiąc ciekawe uzupełnienie wakacyjnych stylówek. Chodzi dokładnie o sklep hoho.sklep.pl

Choć trend na kolory ma swoje 5 minut już od dłuższego czasu, nic nie zapowiada tego, aby miał przeminąć. I dobrze:) To, że konkretne barwy mają wpływ na nasze samopoczucie wiadomo nie od dziś, a wplatanie ich do codziennych stylizacji, nadaje im charyzmy i unikalności.

Przy tej okazji dodam, że zdaję sobie sprawę jak dużym wyzwaniem potrafią być kolory dla wysokich dziewczyn, którym najlepszym sposobem często wydaje się ucieczka tylko w spokojne, jasne tony, czy wręcz czernie (!) po to tylko, aby tym mocniej nie wyróżniać się z tłumu. Jeśli więc należysz do tych osób, wiedz, że naprawdę warto choć raz się przemóc i małymi krokami odcinać od tego krzywdzącego podejścia. Mamy bowiem prawo ubierać się jak chcemy, a z powodu wzrostu nie warto odbierać sobie przyjemności z noszenia żywych, letnich barw.

Wracając zaś do samej marki, tu od razu nadmienię, aby zapoznawać się z długościami wkładek w przypadku każdego modelu (o ile są podane – jeśli nie, najlepiej osobiście się skontaktować). Przykładowo nr 41 może odpowiadać wkładce o długości nawet 27,5cm czy 27,7 cm (stąd nie warto się zniechęcać, gdy na głównej stronie widzimy, że dany model jest dostępny do określonego rozmiaru). Mój standardowy nr 43 może w tym przypadku odpowiadać wkładce 28,8cm (zwykle wynosi 28cm!).

Poniżej przykładowe modele obuwia:

Jakiś minus? Modele oscylują w kwotach rzędu 300 – 450 zł, stąd zdaję sobie sprawę, że nie każdy będzie mógł sobie na nie pozwolić.

Moja zdobycz z HoHo Sklep

Poniżej prezentuję model, który zauroczył mnie od pierwszego zobaczenia! Uwielbiam w ostatnim czasie wyraziste kolory, dlatego wiedziała, że muszę je mieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *