Już jest! Bluza z haftem „Tak wiem, jestem wysoka” w sprzedaży

Miło mi poinformować, że po wielu miesiącach zmagań w końcu udało się wypuścić moją autorską bluzę „Tak wiem, jestem wysoka”! Śmiało mogę wręcz powiedzieć, że właśnie spełnia się jedno z moich najskrytszych marzeń. Projekt tej bluzy miałam w głowie od dawna, a pierwsze kroki celem jej utworzenia podjęłam w październiku 2020 (omg!). Pamiętam też jedno ze śniadań biznesowych w 2019 (tak, dojrzewałam do tego pomysłu aż tyle czasu!), na którym podzieliłam się swoją koncepcją po raz pierwszy z większą grupą osób, dostając wtedy dużo pozytywnych słów i wsparcia, które dodały pierwszych skrzydeł. I wszystko super, jednak wciąż brakowało odwagi w realizacji. Moje pomysły cyklicznie trafiały zapisane do… szuflady. Dzisiaj oficjalnie je stąd wyjmuje i jako pierwszy przedstawiam oto ten🧡 Bluza trafia do sprzedaży i cieszy mnie to razy milion!

Oczywiście zdaje sobie sprawę, że dla wielu będzie to „tylko” bluza, lecz poniesionego czasu i emocji w celu dopracowania każdego szczegółu, chyba nie zrozumie ten, kto przez to nie przechodził. Bluza jest bowiem od podstaw stworzona według mojej koncepcji, nie jest to zatem żaden gotowiec! Sama zajmowałam się wyborem najlepszego materiału, tworzyłam szkice i projekty oraz w swoim własnym zakresie przygotowywałam prototypy, finalnie także zaczęłam szyć na maszynie (!) i tu wielkie wow, bo tego nawet ja sama nie zakładałam! Tu także wielkie wyrazy uznania dla mojej Mamy, która cierpliwie wszystko tłumaczyła i szkoliła w tym zakresie!

Dziękuję także wszystkim osobom, które w choć małym stopniu przyczyniły się do realizacji mojego marzenia. Przede wszystkim moim najbliższym, którzy mnie w tym od początku wspierali, dopingowywali i pomagali głosując na najlepsze według nich projekty bluz, które im podsyłałam. Jesteście nieocenieni! Każdą Waszą uwagę brałam do serca i analizowałam:)

Co do bluzy, wszelkie szczegółowe informacje, takie jak wymiary, realizacja zamówień itp. znajdują się pod poniższym linkiem:

W razie jakichkolwiek pytań, chęci zamówienia bluzy bądź jakiegokolwiek innego tematu, który chcesz do mnie zaadresować, napisz proszę na kontakt@tall-love.com bądź wyślij wiadomość bezpośrednio na mój instagram @ms.wysoka

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *