Cześć, tu Ania

 
 

Mam 1,8m wzrostu i na co dzień noszę obuwie w rozmiarze 43/44. Liczne problemy z garderobą oraz fakt, że od zawsze brakowało mi przestrzeni dedykowanej wysokim kobietom, ale takiej z prawdziwego zdarzenia – pełnej wsparcia i najfajniejszych poleceń, sprawiło, że postanowiłam utworzyć ją sama. Od początku bycia tu zależy mi na promowaniu kobiecego podejścia bez krzywdzących określeń, obdzierających z subtelności i poczucia kobiecości.

 

Moją myślą przewodnią jest dzielnie się odkryciami nowych sklepów, poradami, ale także szeroko pojętym girlpower'em!

Najczęściej bywam na instagramie, gdzie znajdziesz mnie pod nazwą @ms.wysoka. Właśnie tam od 10.2019r. dodaję na bieżąco wszystkie materiały powiązane z  odkryciami ciekawych marek (które potem trafiają do polecajek), ale nie tylko – przeczytasz tam też o kwestiach dotyczących motywacji, akceptacji, czy kawałków mojego życia. Staram się, by treści, które umieszczam, były jak najbardziej pomocne i wartościowe. Cieszę się, gdy dziewczyny same podsyłają swoje polecajki, pisząc że chcą, aby inne też mogły z tego skorzystać. I to jest piękne! O to tu właśnie chodzi!

 

Chcę, aby można było mówić o tej stronie, że jest połączeniem praktycznego poradnika i przestrzeni sprzyjającej akceptacji swojego wzrostu i ciała.

Zawsze pragnęłam, aby w jednym miejscu zebrać wszystkie marki i sklepy godne poleceń – zarówno dla osób poszukujących większych numerów damskiego obuwia, jak i tych potrzebujących ubrań o dobrych długościach. Sama bowiem doskonale zdaję sobie sprawę o ilu z nich nie miałam kiedyś pojęcia i ile bym dała, aby wtedy je znać! A zatem opracowałam takie polecajkowe zestawienie, które znajdziecie właśnie TU. Staram się je na bieżąco aktualizować, ale do tego działania zapraszam przede wszystkim Was – jeśli tylko widzicie, że czegoś w nim brakuje, śmiało do mnie napiszcie. Poza zestawieniem, zachęcam także do śledzenia wpisów pojawiających się na stronie – jedną z kategorii poza poradami i girlpowerem są właśnie sklepy. Marzę, by ktoregoś dnia każda z nas mogła dowoli przebierać wśród dostępnego asortymentu, ciesząc się bajecznymi fasonami, a przy tym i lepszym samopoczuciem, mając tak dużą możliwość wyboru:)